Zakończyliśmy majówkowe spotkania przed naszą kapliczką nad brzegiem stawu na Żeromszczyźnie.
Podczas ostatniej majówki był z nami chór Echo Wincentego z Parafia bł. Wincentego Kadłubka w Domaszowicach, który pod kierunkiem ks. dziekana Dariusza Sieradzego zaprezentował najpiękniejsze pieśni maryjne. Po zakończeniu chórzystów pod dworku Stefana Żeromskiego oprowadził wójt Tomasz Lato.