Dziś wieczorem na Żeromszczyźnie zainaugurowano tegoroczne majówki przed kapliczką Matki Boskiej Zielnej i św. Jana Nepomucena.
Pieśni maryjne zaśpiewały: Chór Masłowianie, Lubrzanka, Brzezinianki pod kierunkiem instruktora Michała Kopcia. W spotkaniu udział wzięli również wójt Tomasz Lato, Mirosław Gębski, członek Zarządu Powiatu, ks. Zbigniew Kądziela, proboszcz parafii w Brzezinkach, Wojciech Purtak, dyrektor "Szklanego Domu".
Kolejna majówka w najbliższą środę 13 maja z Grupą Artystyczną Golica oraz w piątek 15 maja z Klubem Seniora Retro. Początek o godz. 19:00.