Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/maslow/public_html/szklanydom/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

lato w teatrze

Zapraszamy młodzież w wieku 11- 15 lat na warsztaty Lato w Teatrze 2018

Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” zostało zaproszone przez TLiA „Kubuś” do realizacji projektu  Lato w Teatrze

KIEDY? 25 czerwca- 10 lipca

KTO? Młodzież w wieku 11-15 lat

GDZIE?  W Teatrze "Kubuś"  w Kielcach i CEiK Szklanym Domu w Ciekotach

Z KIM?  Z aktorami, muzykami, plastykami

O CZYM?  O leśnych ścieżkach inspiracji...

ZA ILE? Za darmo

CO TRZEBA ZROBIĆ? Dostarczyć podpisany regulamin (w załączniku) oraz kartę zgłoszeń( w załączniku) do siedziby Teatru lub "Szklanego Domu" do dnia: 11 czerwca do 15.30 wraz z pracą w dowolnej formie (rysunek, filmik, wiersz, piosenka, list, instalacja) na temat: „Z jakim zjawiskiem przyrody się identyfikujesz?"

CZEKAMY NA WAS!

W razie wątpliwości - pytajcie koordynatorki Hanny Świętnickiej, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 698 859 302

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zajęcia w plenerze, tworzenie etiud teatralnych, a także nauka różnych środków wyrazu artystycznego, to tematy warsztatów „Lato w teatrze”, przygotowywanych przez kielecki teatr „Kubuś”. Ich przeprowadzenie będzie możliwe dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Inicjatywę skierowano do młodych ludzi w wieku od jedenastu do piętnastu lat, a jej celem jest umożliwienie spędzenia wakacji w kreatywny sposób.

Koordynator projektu Hanna Świętnicka zaznacza że przede wszystkim chodzi o procesy zachodzące w grupie, zawieranie znajomości i poznawanie nowych rzeczy. W każdej edycji programu, partnerem teatru „Kubuś” jest inna placówka. Tym razem jest to Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom" w Ciekotach. Motywem przewodnim warsztatów są „Leśne ścieżki inspiracji - dialogi natury z nowoczesnością”.

Organizatorzy planują przyjąć na warsztaty grupę około trzydzieściorga dzieci. Szczegóły rekrutacji zainteresowani poznają pod koniec maja. Hanna Świętnicka informuje, że pieniądze z dotacji zostaną spożytkowane tak, aby dzieci nie ponosiły żadnych kosztów. Oprócz tego, będzie można kupić na przykład rekwizyty potrzebne dzieciom do warsztatów – podkreśla.

REGULAMIN     FORMULARZ

teatr projekt 1teatr projekt 2

Polecamy

r-zajecia-gr

r-questing_roll

Bilety wstępu

3 zł  bilet ulgowy grupowy*
4 zł bilet ulgowy indywidualny**
6 zł normalny

*grupy powyżej 15 osób
**4 zł – bilet ulgowy indywidualny

sprawdź ofertę edukacyjną ...

Godziny otwarcia

V-X

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1700
  • Niedziela i święta: 1100-1700

 

XI-IV

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1600

Facebook

Karta Dużej Rodziny

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR plakietka small

Kamerka na ławeczkę

webcam icon

You Tube

youtube