Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/maslow/public_html/szklanydom/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

UTW 1

UTW 2

Projekt jest realizowany i finansowany w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. "Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku"

We wrześniu ubiegłego roku przy Stowarzyszeniu Wspólnie dla Tradycji powstał Uniwersytet Trzeciego Wieku w Masłowie . Uniwersytet  skupia 50 seniorów z gminy Masłów.

W kwietniu br. ruszył projekt: „Edukacja bez barier” realizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli i Wychowawców w Kielcach, którego uczestnikami są UTW z sześciu  miejscowości w tym także  mieszkańcy naszej gminy. W ramach projektu uczestniczą w zajęciach ruchowych, informatycznych, lektoracie z języka angielskiego oraz warsztatach teatralnych. Zajęcia odbywają się w Masłowie i Ciekotach. Wybrano dwa miejsca, aby była lepsza i łatwiejsza dostępność do uczestników Uniwersytetu. Dodatkowo Seniorzy uczestniczą w seminariach, wykładach, a także wyjazdach do kina czy teatru. W najbliższym czasie będą uczestniczyli w wykładzie inauguracyjnym projekt na UJK w Kielcach oraz będą mogli zobaczyć sztukę „Pocztówki z Europy” w warszawskim Och Teatrze.

 

Polecamy

r-zajecia-gr

r-questing_roll

Bilety wstępu

3 zł  bilet ulgowy grupowy*
4 zł bilet ulgowy indywidualny**
6 zł normalny

*grupy powyżej 15 osób
**4 zł – bilet ulgowy indywidualny

sprawdź ofertę edukacyjną ...

Godziny otwarcia

V-X

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1700
  • Niedziela i święta: 1100-1700

 

XI-IV

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1600

Facebook

Karta Dużej Rodziny

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR plakietka small

Kamerka na ławeczkę

webcam icon

You Tube

youtube