Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/maslow/public_html/szklanydom/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

logo uniaGminny Ośrodek Kultury i sportu zaprasza wszystkich zainteresowanych samorozwojem i zdrowym stylem życia do udziału w szkoleniowym  projekcie Akademia Rozwoju Człowieka w ramach którego uczestniczy odbędą cykl szkoleń z zakresu psychologii, zajeć artystycznych, praktycznych wasztatow zdrowej kuchni oraz nordic walking.
Zajęcia rozpocznają się 21 czerwca zaś ich podsumowanie i zakończenie przewidziano na dzień 22 lipca. Odbywać się będą w świetlicach w Dolinie Marczakowej i Dąbrowie, jednak do udziału w nich zapraszmy wszystkich mieszkańców gminy zaiteresowanych wspomnianą tematyką.
Celem Akademii jest poprawa kilku kluczowych z punktu wiedzenia zdrowia aspektów życia  oraz  inspiracja  ku twórczej aktywności. Zakładając, że na stan zdrowia człowieka wpływają jego relacje z otoczeniem, aktywność fizyczna i sposób żywienia postanowilismy poszerzyć wiedzę uczestników projektu właśnie w tych dziedzinach.


Prowadzącymi warsztaty będą:

 • Warsztaty psychologiczne -Jadwiga Kiniorska -psychoterapeuta i psychoonkolog, badający relacje ciała i psychiki. Na warsztatach psychologicznych uczestnicy dowiedzą sie o zasadach poprawnej komunikacji, asertywności i sposobach walki ze stresem.
 • Warsztaty zdrowej kuchni- Małgorzata Haba -absolwentka dietetyki Uniwersytetu Łódzkiego, mieszkanka Gminy Masów będą mieć charakter wybitnie praktyczny. Ich uczestnicy nauczą się przyrządzania zdrowych posiłków przy użyciu dostępnych sezonowych produktów.
 • Zajęcia nordic walking lub pilates poprowadzi Jakub Bąk, student AWF-u, również mieszkaniec naszej Gminy
 • Warsztaty plastyczne-  Aleksandra Potocka- Kuc -artystka- plastyk, posiadająca również kwalifikacje pedagogiczne, mająca ogromne doświadczenie w pracy z rożnymi grupami wiekowymi, mieszkanka Gminy Masłów. Pani Aleksandra na zajęciach plastycznych zaproponuje uczestnikom wykonywanie ozdób i biżuterii z modeliny oraz malowanie na szkle.
  Wszystkie prace które powstaną podczas warsztatów będzie można zobaczyć w dniu 22 lipca w "Szklanym Domu" w Ciekotach  podczas podsumowania projektu na który przygotowany zostanie również zdrowy poczęstunek oraz zaplanowano koncert muzyczny


Akademia Rozwoju Człowieka stanowi część skladową projektu "Wszechstronny Obywatel" którego wnioskodawcą jest Stowarzyszenie Strefa Wokół Łysej Góry

Rozpoczęcie projektu zaplanowane zostało na 21 czerwca 2017 r.

Zapisy do 19 czerwca pod nr tel. 41 311 21 28 lub na adres gokis@maslow. pl , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Zadanie realizowane w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Polecamy

r-zajecia-gr

r-questing_roll

Bilety wstępu

3 zł  bilet ulgowy grupowy*
4 zł bilet ulgowy indywidualny**
6 zł normalny

*grupy powyżej 15 osób
**4 zł – bilet ulgowy indywidualny

sprawdź ofertę edukacyjną ...

Godziny otwarcia

V-X

 

 • Poniedziałek: nieczynne 
 • Wtorek - Sobota: 1000-1700
 • Niedziela i święta: 1100-1700

 

XI-IV

 

 • Poniedziałek: nieczynne 
 • Wtorek - Sobota: 1000-1600

Facebook

Karta Dużej Rodziny

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR plakietka small

Kamerka na ławeczkę

webcam icon

You Tube

youtube