Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/maslow/public_html/szklanydom/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

VII spywZGŁOSZENIE

Mapka 1 Mapka 2

Termin spływu:
22 kwietnia 2017 r. (sobota, godz. 9.00)

Miejsce spływu:
Rzeka Lubrzanka od zalewu w Mójczy do Marzysza (połączenie Belnianki z Lubrzanką) - stadnina koni.

Długość trasy: ok.10 km.

Program w skrócie:

9.00-9.30 Weryfikacja uczestników spływu nad zalewem w Mójczy.
9.30 Otwarcie spływu.
9.45 Omówienie aspektów bezpieczeństwa, szyku płynięcia itp.
10.00 Start spływu na trasie Mójcza ? Marzysz (ok. 10 km).
14.00-16.00 Meta w Marzyszu przy stadninie koni nad rzeką Belnianką. Oficjalne zakończenie spływu z rozdaniem certyfikatów, gorącym posiłkiem i ogniskiem.
16.00 Transport osób do Mójczy.

Organizator spływu:

Centrum Edukacyjne ?Szklany Dom? w Ciekotach we współpracy z Przedsiębiorstwem Turystycznym "Kajakiem.pl" (sponsor ? udostępnienie sprzętu, transport) oraz z Magazynem Kajakowym WIOSŁO (koncepcja trasy, weryfikacja PSKK, patronat medialny).

Cele spływu:

- Promocja szlaku kajakowego rzeki Lubrzanki i jej okolic.

- Przedstawienie uroków kajakarstwa turystycznego dla społeczności lokalnej.

- Propagowanie turystyki i sportu kajakowego.

- Czynny wypoczynek weekendowy.

 

Kierownictwo spływu:

Adam Grzegorzewski (komandor, pilot początkowy)

Jacek Rutkiewicz (pilot końcowy)

Paweł Milewicz (biuro spływu)

Warunki uczestnictwa
Ukończone 18 lat życia. Uczestnicy biorą udział w spływie na własną odpowiedzialność, a wyrazem przyjęcia tego warunku jest własnoręczny podpis na oświadczeniu uczestnika. Uczestnicy niepełnoletni biorą udział w spływie tylko pod opieką i na odpowiedzialność prawnego opiekuna. Uczestnicy płyną w nałożonych kamizelkach asekuracyjnych. Dowód opłacenia wpisowego jest warunkiem dopuszczenia do udziału w spływie. Istnieje możliwość zakwaterowania uczestników spływu w domkach turystycznych na terenie Hostelu ?Lubrzanka?.
W spływie może wziąć udział maksymalnie 50 uczestników (26 uczestników z możliwością zarezerwowania miejsca w kajaku 2-osobowym i 24 uczestników z własnymi kajakami).

Wysokość opłat wpisowych

- wpisowe dla uczestników z wypożyczeniem sprzętu (polietylenowe kajaki dwuosobowe, wiosło, kamizelka asekuracyjna) - 35 zł/osoba

- wpisowe dla uczestników z własnym sprzętem - 30 zł/osoba

W ramach opłaty dodatkowo zapewniamy: transport uczestników autokarem z mety spływu w Marzyszu na start do Mójczy, opiekę instruktorską, ubezpieczenie, gorący posiłek, pamiątkowy znaczek i certyfikat oraz odcisk pieczątki z logo spływu.

Dla chętnych nocleg w przeddzień i w dniu spływu (21/22.04 i 22/23.04) w domkach turystycznych na terenie ?Hostelu Lubrzanka? w Mąchocicach Kapitulnych płatny na miejscu:

- nocleg z pościelą - 30 zł/osoba/doba ,

- z własnym śpiworem - 20 zł/osoba/doba.

Kontakt do ?Hostelu Lubrzanka?: 662580864

 

Kontakt do organizatora i zapisy

ZAPISY BĘDĄ PRZYJMOWANE OD 5 KWIETNIA.

Centrum Edukacyjne ?Szklany Dom?, Ciekoty 76, tel. 41 311 21 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy o przesyłanie wypełnionej karty uczestnika). O uczestnictwie w spływie decydować będzie kolejność zgłoszeń i wpłat.

Wpłaty należy dokonać na konto:

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Masłowie

ul. Księdza Józefa Marszałka 30

26-001 Masłów

Nr konta: 08 1560 0013 2408 9071 5000 0002

Z dopiskiem (WAŻNE!): Spływ kajakowy 2017, imię, nazwisko uczestnika

UWAGA: dowód wpłaty prosimy przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź okazać bezpośrednio podczas weryfikacji.

Postanowienia końcowe

Dojazd na początek spływu we własnym zakresie uczestników. W przypadku nie przybycia na spływ wpisowe nie podlega zwrotowi. Na trasie spływu mogą występować przeszkody w korycie, wymagające przeniesienia kajaków brzegiem rzeki. Zalecany sprzęt: kajaki polietylenowe. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu spływu ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Weryfikacja PSKK (Polski System Kwalifikacji Kajakowych)

Podczas spływu będzie możliwość weryfikacji kajakowych umiejętności nizinnych według systemu PSKK na stopień N3 (patrz: www.pskk.org.pl). Zgłoszenia osób chętnych do weryfikacji PSKK z własnym sprzętem proszę przesyłać mailowo:
- Jacek Rutkiewicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 696 144351,
- Adam Grzegorzewski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 603 800705.
Uwaga: osoby zakwalifikowane do weryfikacji na stopień N3 będą płynąć na końcu spływu razem z zamykającym (Jackiem Rutkiewiczem). Będzie również możliwość spływu i weryfikacji PSKK w niedzielę 23 kwietnia na odcinku przełomowym Lubrzanki od ?Szklanego Domu?. Wszystkie szczegóły zostaną przesłane do zainteresowanych osób.

Polecamy

r-zajecia-gr

r-questing_roll

Bilety wstępu

3 zł  bilet ulgowy grupowy*
4 zł bilet ulgowy indywidualny**
6 zł normalny

*grupy powyżej 15 osób
**4 zł – bilet ulgowy indywidualny

sprawdź ofertę edukacyjną ...

Godziny otwarcia

V-X

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1700
  • Niedziela i święta: 1100-1700

 

XI-IV

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1600

Facebook

Karta Dużej Rodziny

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR plakietka small

Kamerka na ławeczkę

webcam icon

You Tube

youtube