Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/maslow/public_html/szklanydom/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

ferieFerie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu:

Centrum Edukacyjne ?Szklany Dom? w Ciekotach:

-V Rajd Tropami Dzikich Zwierząt ? 2 lutego, godz. 10:30
Celem rajdu połączonego z prezentacją multimedialną jest poszerzenie wiedzy na temat zwierząt żyjących w Świętokrzyskim Parku Narodowym i jego otulinie oraz rozpoznawanie tropów dzikich zwierząt podczas przejście pieszego jedną ze ścieżek spacerowych powstałych na Żeromszczyźnie. Zajęcia poprowadzi pracownik ŚPN. Rajd zakończy się ogniskiem w Ciekotach, na które należy zabrać własny prowiant. W rajdzie mogą wziąć udział także osoby dorosłe przybywające ze swoimi dziećmi. Uczestnictwo w Rajdzie jest bezpłatne.

- Bal karnawałowy dla dzieci - 11 lutego, godz. 15:00
Zapraszamy wszystkie dzieci na bal w czasie którego prócz muzyki tańców towarzyszącym karnawałowej zabawie, zaprezentuje się dziecięcy teatr ?Małe Kapitalne? z przedstawienie opartym na wierszach Jana Brzechwy oraz dziecięcy zespół taneczny Tup Tup Dance. Mile widziane karnawałowe przebranie. Wstęp wolny.

Otwarte warsztaty aktorskie dla młodzieży w wieku 13-15 lat
?DRAMA- 1 ? 3 lutego, godz. 10:00 (wstęp wolny)

DRAMA - to metoda wykorzystująca naturalną, spontaniczną ekspresję aktorską człowieka, jego skłonność do naśladownictwa i zabawy. Uczestnicy dramy nie muszą mieć zdolności aktorskich, ale powinni głęboko się zaangażować i uwierzyć w fikcyjną sytuację, muszą wczuć się w postać, być, działać, a nie "grać".
Na zajęcia zapraszamy młodzież która ma doświadczenie aktorskie, ale też tych, którzy go nie mają...tych, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z młodzieżowym teatrem kapitalnym i tych którzy, chcieliby poznać coś nowego:)

Polecamy

r-zajecia-gr

r-questing_roll

Bilety wstępu

3 zł  bilet ulgowy grupowy*
4 zł bilet ulgowy indywidualny**
6 zł normalny

*grupy powyżej 15 osób
**4 zł – bilet ulgowy indywidualny

sprawdź ofertę edukacyjną ...

Godziny otwarcia

V-X

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1700
  • Niedziela i święta: 1100-1700

 

XI-IV

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1600

Facebook

Karta Dużej Rodziny

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR plakietka small

Kamerka na ławeczkę

webcam icon

You Tube

youtube