Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/users/maslow/public_html/szklanydom/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

przewit

Zapraszamy na zaduszkowe popołudnie artystyczne. Wernisaż wystawy fotograficznej Joanny Jarząbek oraz debiut poetycki Katarzyny Sękowskiej we wspólnym projekcie ?przeŚwit?. Projekt Joanny Jarząbek to próba fotograficznego i graficznego opisu tego co zewnętrzne i wewnętrzne w młodej poetce Katarzynie Sękowskiej.
Wystawie towarzyszy katalog w formie książki artystycznej zawierający literacki debiut młodej poetki i zdjęcia na których występuje ona w roli modelki. Te refleksyjne treści przekazywane w fotografiach i słowach wzbogaci muzycznie Nick Humphries angielski gitarzysta od 5 lat mieszkający w Kielcach W programie zaplanowane jest także ognisko. Zapraszamy, wstęp wolny.

Joanna Jarząbek Absolwentka Wydziału Fotografii Państwowej Wyz?szej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Nalez?y do Związku Polskich Artystów Fotografików. Ma na swoim koncie udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych oraz nagrody w konkursach fotograficznych. Od blisko dwudziestu lat zawodowo zajmuje się fotografią i grafiką komputerową. Realizuje równiez? swoje autorskie projekty. Chętnie uz?ywa fotografii jako tworzywa do organizowania przestrzeni. Polem do jej twórczych działań jest równiez? film, traktowany jako rodzaj artystycznego dokumentu.

Katarzyna Sękowska o swojej poezji ?Nie myślę o tym co napisałam jako o poezji, bo poezja kojarzy mi się z zachwytem nad rzeczywistością, i z pięknem. To są chropowate, twarde teksty, pisane w różnych momentach życia, pisane zawsze z jakiegoś zwykłego ludzkiego bólu, i pisane po to, żeby trochę sobie w tym bólu ulżyć. Z jednej strony zamykam to uczucie w kanciastej celi tekstu, by za chwilę, poprzez rym, wypuścić je na wolność niczym bańkę mydlaną. I jest trochę lżej.?

GALERIA ZDJĘĆ Z WERNISAŻU

Polecamy

r-zajecia-gr

r-questing_roll

Bilety wstępu

3 zł  bilet ulgowy grupowy*
4 zł bilet ulgowy indywidualny**
6 zł normalny

*grupy powyżej 15 osób
**4 zł – bilet ulgowy indywidualny

sprawdź ofertę edukacyjną ...

Godziny otwarcia

V-X

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1700
  • Niedziela i święta: 1100-1700

 

XI-IV

 

  • Poniedziałek: nieczynne 
  • Wtorek - Sobota: 1000-1600

Facebook

Karta Dużej Rodziny

Miejsce Przyjazne Rowerzystom

MPR plakietka small

Kamerka na ławeczkę

webcam icon

You Tube

youtube